PROFESIONÁNE VÝPOČTY

TechCON ponúka širokú škálu presných a vysoko odborne spracovaných výpočtov, podľa európskych noriem. Výstupy z programu obsahujú podrobné údaje pre montáž a vyregulovanie.

VYSOKÁ EFEKTIVITA

Kreslenie v reálnom 3D priestore a výpočtový modul, ktorý čerpá dáta priamo z projektu v reálnom čase, mnohonásobne urýchľujú prácu a zabezpečujú vysokú presnosť výpočtov a špecifikácie materiálov.

ŠIROKÝ ZÁBER MODULOV

TechCON ponúka najširší a najkomplexnejší záber riešení v profesiách vykurovania, chladenia, vodovodu a kanalizácie. A to až do takej miery, že nepotrebujete kupovať už žiadny iný software.

ROZSIAHLA DATABÁZA

Databáza TechCONu obsahuje 120 výrobcov z oblasti vykurovania, chladenia a zdravotechniky. Produkty obsahujú kompletné technické údaje a sú každý rok pravidelne aktualizované.

Informace ze světa TechCONu

TechCON X (9.0) - přehled nových funkcí
10.07.2019

CZ Zoznam funkcií TechCON X (verzia 9.0) Oficiálne vydanie verzie plánujeme na koniec leta 2019. Vydaniu bude predchádzať reklamná kampaň, vrámci ktorej budeme...

číst dál
TechCON X + BIM - (export projektu do IFC)

Podpora projektů pro BIM v programu TechCON X - již v prodeji ! Projekty vytvořené v TechCONu bude možné exportovat do formátu IFC. Pro vyžádání ceníku nás...

číst dál

Databáze výrobců

Během celého roku se staráme o to, aby byly databáze všech výrobců a prodejců topné a zdravotní techniky v TechCONu aktuální a živé nejen po stránce obsahu, cen, sortimentů, ale i všech technických parametrů.

V současnosti jednáme s více výrobci a prodejci o rozšíření jejich databází, takže brzy se můžete těšit na nové zajímavé a produkty.

Databázi výrobců vydáváme 2x ročně, v rámci aktualizací vśech verzí programu TechCON.

číst více

O programu TechCON

Program TechCON vo verzii 8.0 vám toho ponúka veľa... a nová platforma TechCON X od verzie 9.0 vám ponúkne ešte omnoho viac !

Více o plné verzi

Ponuka školení

O nás

Spoločnosť Atcon systems s.r.o. bola založená v roku 2003. Venuje sa vývoju grafického výpočtového softvéru TechCON pre oblasť TZB. Zabezpečuje poradenstvo, hotline a servis pre užívateľov programu, školenia a prezentácie programu.

Spoločnosť Atcon systems pôsobí v oblasti návrhu a vývoja softwaru od roku 1999. Zaoberá sa vývojom pôvodného softwaru pre oblasť TZB, ekonomického softwaru, softwaru rôzneho druhu na objednávku, internetových aplikácií, tvorbou a návrhom www stránok.

Ďalšími oblasťami činnosti je kompletný zákaznícky servis, školenia a poradenstvo pre softwarové produkty. Našimi hlavnými zákazníkmi sú okrem samotných projektantov aj firmy pôsobiace v oblasti stavebníctva a TZB.

Více info