PROFESIONÁNE VÝPOČTY

TechCON ponúka širokú škálu presných a vysoko odborne spracovaných výpočtov, podľa európskych noriem. Výstupy z programu obsahujú podrobné údaje pre montáž a vyregulovanie.

VYSOKÁ EFEKTIVITA

Kreslenie v reálnom 3D priestore a výpočtový modul, ktorý čerpá dáta priamo z projektu v reálnom čase, mnohonásobne urýchľujú prácu a zabezpečujú vysokú presnosť výpočtov a špecifikácie materiálov.

ŠIROKÝ ZÁBER MODULOV

TechCON ponúka najširší a najkomplexnejší záber riešení v profesiách vykurovania, chladenia, vodovodu a kanalizácie. A to až do takej miery, že nepotrebujete kupovať už žiadny iný software.

ROZSIAHLA DATABÁZA

Databáza TechCONu obsahuje 120 výrobcov z oblasti vykurovania, chladenia a zdravotechniky. Produkty obsahujú kompletné technické údaje a sú každý rok pravidelne aktualizované.

TechCON informations

TechCON X + BIM - (export project to IFC)
14.06.2023

Project support for BIM in TechCON X - on sale now ! Projects created in TechCON can be exported to the IFC format. To request a price list, please contact us...

read more

About TechCON

Program TechCON vo verzii 8.0 vám toho ponúka veľa... a nová platforma TechCON X od verzie 9.0 vám ponúkne ešte omnoho viac !

More about full version

About us

Spoločnosť Atcon systems s.r.o. bola založená v roku 2003. Venuje sa vývoju grafického výpočtového softvéru TechCON pre oblasť TZB. Zabezpečuje poradenstvo, hotline a servis pre užívateľov programu, školenia a prezentácie programu.

Spoločnosť Atcon systems pôsobí v oblasti návrhu a vývoja softwaru od roku 1999. Zaoberá sa vývojom pôvodného softwaru pre oblasť TZB, ekonomického softwaru, softwaru rôzneho druhu na objednávku, internetových aplikácií, tvorbou a návrhom www stránok.

Ďalšími oblasťami činnosti je kompletný zákaznícky servis, školenia a poradenstvo pre softwarové produkty. Našimi hlavnými zákazníkmi sú okrem samotných projektantov aj firmy pôsobiace v oblasti stavebníctva a TZB.

More info